Sylwester w Lublinie dla rodzin z dziećmi – propozycje atrakcji i zabaw


Sylwester w Lublinie dla rodzin z dziećmi – propozycje atrakcji i zabaw

Sylwester w Lublinie dla rodzin z dziećmi – propozycje atrakcji i zabaw

Atrakcje na Starym Mieście

W centrum miasta na Starym Rynku oraz ulicy Krakowskie Przedmieście organizowana jest kilkugodzinna impreza pod hasłem „Sylwester na Starym”. W programie znajdują się między innymi: koncerty, pokazy sztucznych ogni, kuligi, jazda konna, animacje dla dzieci oraz stoiska z jedzeniem i napojami.

Atrakcje w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Lubelskie Centrum Konferencyjne to miejsce, w którym organizowany jest rodzinny event pod nazwą „Sylwester Bajkowy”. Dzieci mogą skorzystać z wielu atrakcji, takich jak: mały statek piracki, zjeżdżalnie, trampolina, plac zabaw, kolorowe malowanki, konkursy z nagrodami i wiele innych. W programie są również konkursy dla rodziców, elektroniczne gry zręcznościowe oraz czarujące animacje.

Sylwester w multikinie

W Lublinie znajdują się dwa kina, w których organizowana jest impreza sylwestrowa dla najmłodszych. W kinie Cinema City w centrum handlowym Tarasy Zamkowe odbywa się „Sylwester z bajkowym twistem”. Maluchy mogą zobaczyć najnowsze filmy animowane, wziąć udział w konkursie na najlepszy strój lub się przebierać w kolorowe akcesoria związane z bohaterami bajek.

Impreza w klubie dla dzieci

Jeśli Wasze dzieci uwielbiają tańczyć i świętować, warto rozważyć imprezę w klubie „Małego Miasta”. To miejsce skierowane jest do dzieci od 7 do 12 roku życia. W programie znajdują się między innymi: konkursy taneczne, karaoke, gry zręcznościowe, zabawy ze światłem oraz najlepsza muzyka dla najmłodszych. Każde dziecko otrzymuje zestaw imprezowy z balonami, sztucznymi ogni i pisakami do malowania.

Źródło: własne