zł 70-310

Sylwester a la france

800px-2013_Fireworks_on_Eiffel_Tower_28
leslie'800px-2012_Fireworks_on_Eiffel_Tower_10

Opis

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Sylwester á la France

Niech to będzie noc inna niż wszystkie!

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do wspólnego spędzenia tego specjalnego wieczoru. Nasz sylwester będzie się składał z dwóch części: koncertu i bankietu sylwestrowego.

KONCERT

W tym roku kontynuujemy swoją podróż po krajach Europy. Tym razem odwiedzimy Francję – stolicę mody, szyku i smaku.

Zapraszamy Państwa na koncert wypełniony przebojami piosenki francuskiej, którego gwiazdą będzie Leslie Deskeuvre (gwiazda francuskiej sceny rozrywkowej), zaś towarzyszyć jej będą: Łukasz Szczepanik oraz Łukasz Lech, który poprowadzi koncert. Oprawę muzyczną zapewni orkiestra kameralna pod dyrekcją Mateusza Dudka, a wyjątkowości widowisku doda bogata choreografia w wykonaniu grupy profesjonalnych tancerzy. To wyjątkowe widowisko będące podróżą przez najpiękniejsze okresy piosenki francuskiej począwszy od 20-lecia międzywojennego do najpiękniejszych utworów takich gwiazd jak: Jacques Brel, Edith Piaf, Charles Aznavour, czy Mireille Mathieu. Całość widowiska przeplatana będzie anegdotami z życia paryskich kabaretów i ich gwiazd.

Nie braknie zatem wzruszeń, niesłabnącego tempa, świateł i kolorów rodem z bajkowego Moulin Rouge i eleganckich Pól Elizejskich

Koncert rozpoczyna się o godz. 21:00

BANKIET

Dalsza część wieczoru to BANKIET SYLWESTROWY

Naszych gości zapraszamy na bankiet, który rozpocznie się tuż po zakończeniu koncertu tj. ok. godz. 22:30 i potrwa do godziny 2:00. Bawimy się przy szwedzkim stole ze stolikami koktajlowymi. Zabawie będzie towarzyszył zespół muzyczny grający evergreeny jak również najnowsze przeboje. Oczywiście przeważać będzie piosenka francuska.

Bankiet – tak jak wcześniejszy koncert – utrzymany będzie w stylistyce francuskiej. Na stołach królować będą dania inspirowane kulturą i tradycją francuską. Oczywiście organizator przewiduje 2 lampki wina (do wyboru białe / czerwone) oraz lampkę wina musującego do wzniesienia toastu noworocznego.

Zapewniamy także nakrycia dla osób, które zechcą przyjść z własnymi napojami alkoholowymi (po wcześniejszym uzgodnieniu).

BILETY I REZERWACJE

Zakup wejściówek na bankiet możliwy:

– bezpośrednio u organizatora: e-mail: artbiz@artbiz.eu, tel.: 572 347 431

na stronie KupBilecik

– w Bistro Imbir (Centrum kongresowe UP)

Do bezpośredniego kontaktu zapraszamy przede wszystkim osoby składające zamówienia grupowe (od 6 miejsc)

Ceny biletów:

KONCERT: 70 zł – 150 zł

KONCERT+ BANKIET: 230-310 zł

MIEJSCE

Koncerty i bankiet odbędą się w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, którego gościnne, przystrojone światłem przestrzenie Uniwersytetu Przyrodniczego zapewniają odpowiednią ilość miejsca do tańca jak i na spokojną konsumpcję czy rozmowy ze znajomymi, a także kącik wypoczynkowy gdzie będzie można się zrelaksować przy doskonałej kawie lub lampce wina.

    

wyświetleń: 31, dzisiaj: 2

  

Nr: 2315bb7af76b96c3

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane

FanPage Sylwester Lublin

QR Ad Info

Polub sylwester.lublin.pl!

Translate »