Top 5 wydarzeń sylwestrowych w Lublinie – gdzie warto się bawić w ostatni dzień roku

Top 5 wydarzeń sylwestrowych w LublinieTop 5 wydarzeń sylwestrowych w Lublinie

1. Sylwestrowa Gala Ani Mru-Mru

Jeden z najdłużej trwających i najpopularniejszych sylwestrów w Lublinie to Sylwestrowa Gala Ani Mru-Mru. W tej edycji na scenie pojawią się m.in. Krakowska Grupa Szkolno-Teatralna, Kasia Rogoś i Kabaret Jurki. Wieczór poprowadzi oczywiście Ania Mru-Mru.

Miejsce: Hotel Ilan

Cena: 350 zł/osoba

2. Bal Sylwestrowy w lubelskim zamku

Zamek w Lublinie to jedna z najpiękniejszych atrakcji turystycznych miasta. Dlatego też organizowany jest tam Bal Sylwestrowy. Impreza rozpoczyna się już o godzinie 18:00, a jej uczestnicy będą mieli okazję nie tylko bawić się, ale również delektować się wykwintną kolacją i kawą z ciastem o północy.

Miejsce: Zamek Lubelski

Cena: 500 zł/osoba

3. Sylwestrowy Wieczór z Kacem

Jednym z najpopularniejszych polskich kabaretów jest Kabaret Moralnego Niepokoju, którego jeden z członków – Kacper Ruciński – zaprasza na Sylwestrowy Wieczór z Kacem. Oprócz kabaretowej rozrywki, uczestnicy będą mieli okazję skosztować przepysznych potraw z karty menu Hotelu Victoria.

Miejsce: Hotel Victoria

Cena: 350 zł/osoba

4. Sylwester w Hali Globus

Sportowe zakończenie roku? Właśnie takim wydarzeniem jest Sylwester w Hali Globus. Wieczór rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa aż do rana. W programie znajduje się między innymi: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, a także wiele atrakcji dla dzieci.

Miejsce: Hala Globus

Cena: 60 zł/osoba (wstęp)

5. Sylwester na Rynku Starego Miasta

A jakby tak spędzić Sylwestra w plenerze? Na Rynku Starego Miasta w Lublinie odbywa się bowiem jedna z najbardziej kultowych imprez sylwestrowych. Wieczór rozpoczyna się o godzinie 22:00, a goście będą mieli okazję bawić się przy muzyce na żywo, oglądać pokazy sztucznych ogni oraz degustować pyszne przysmaki z food trucków.

Miejsce: Rynek Starego Miasta

Cena: Wstęp wolny

Źródło: własne i informacje z oficjalnych stron wydarzeń